Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.oazacen.cz, společnost Petr Strach, uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Společnost je registrována u Úřadu na ochranu osobních údajů pod reg. číslem: 00071236.

Chráníme vaše data

Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečena proti jakémukoli zneužití.

Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrná a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky, případně k vlastním marketingovým aktivitám. Osobní údaje jsou uchovávány do okamžiku, kdy jsou na žádost odstraněny.

Na žádost zákazníka (např. emailem, písemně apod.) budou osobní údaje z databáze vymazány a Internetový obchod www.oazacen.cz je nadále nebude zpracovávat.

Kontaktní adresa

www.oazacen.cz
Plzeňská 217/106
150 00  Praha 5 Košíře

Emailová adresa: info@oazacen.cz

Možnosti odhlášení ze zasílání novinkový emailů (odstranění adresy z databáze)

  1. v každé emailové zprávě naleznete odkaz "zrušit zasílání newsletterů" po kliknutí na tento odkaz a potvrzení bude váš email vyřazen z databáze
  2. v nastavení svého účtu můžete zrušit zasílání novinkových emailů
  3. zašlete žádost na email info@oazacen.cz a váš email bude vyřazen z databáze

Možnosti odstranění osobních údajů

  • v případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu info@oazacen.cz s touto žádosti. Neprodleně odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.